Ładnie z Ładną

• autor: KoszyceWielkie, 2015-10-05 09:24

Trener Sylwiusz Sojda o meczu:

"Warto przychodzić na mecze KS KOSZYCE. Emocje i bramki są gwarantowane. Widać to zresztą po frekwencji kibiców, zaczyna brakować miejsc siedzących na stadionie. W pięciu meczach grając u siebie zdobyliśmy 24 bramki. Zawsze powtarzam, że nie jest najważniejsze zero z tyłu, a mianowicie,najważniejsze jest to, aby strzelić więcej bramek od przeciwnika. Przechodząc do meczu z Ładną, to wbrew temu, co sugeruje wynik spotkania, był to bardzo ciężki i wyrównany mecz. To nie my prowadziliśmy grę, zawodnicy z Ładnej częściej byli przy piłce i dłużej ją rozgrywali, te elementy gry w piłkę nożną nie zawsze jednak przekładają się na wynik. My, w chwili obecnej, dręczeni kontuzjami zawodników odpowiedzialnych za kreowanie gry, nie jesteśmy w stanie dominować nad przeciwnikiem. Dlatego tym bardziej cieszy zwycięstwo w meczu, w którym na pewno nie byliśmy faworytem. Strzelcy bramek wyróżniają się sami, pisze o nich prasa drukowana i elektroniczna, ja natomiast chciałbym dodatkowo wyróżnić i docenić grę Adriana Paska. Chłopak z konieczności gra praktycznie w każdym meczu na innej pozycji, a bywa że nawet w trakcie meczu zmieniam mu pozycję na boisku i zawsze robi to dobrze albo bardzo dobrze. Wczoraj był bezbłędny w grze defensywnej, a grając jako boczny obrońca, wywalczył dla nas rzut karny, wzór do naśladowania dla naszych nominalnych bocznych obrońców."

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, A. Wstępnik, A. Pasek, P. Kowalski - P. Jarosz, P. Trzaskowski, Ł. Frączek, T. Kukla - A. Melchanka, R. Bryl

Na zmiany wchodzili:

B. Kinstler, Z. Nytko, P. Gajdur