Cenny remis

• autor: KoszyceWielkie, 2015-09-27 20:19

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - P. Kowalski, T. Onak, A. Wstępnik, T. Kukla - A. Pasek, P. Trzaskowski, D. Boda, Ł. Frączek, B. Kinstler - R. Bryl

Na zmiany wchodzili:

M. Mytnik, H. Wstępnik, P. Jarosz

Analiza meczu trenera KS Koszyce:

"Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. I tak należy ocenić dzisiejszy mecz. Normą staję się to że w każdym meczu gramy bez kilku ważnych zawodników. Do Saszy i Dziadka dołączyli Dyzio i czerwony Łukasz. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze bo po szybko strzelonej bramce przez Rafała Bryla objęliśmy prowadzenie 1:0, i grając z kontry mogliśmy nawet podwyższyć prowadzenie gdyby Łukaszowi Frączkowi nie zabrakło kilku centymetrów kiedy to finalizował świetne podanie Patryka Trzaskowskiego. Druga połowa meczu to już przysłowiowa obrona Częstochowy, piłka jak bumerang wracała na naszą połowę, drużyna Pogorii zasypywała nas rzutami rożnymi i wrzutkami w pole karne, gdzie jednak rządził i dzielił nasz weteran Artur Wstępnik dobrze czytający grę. My nie byliśmy w stanie dłużej utrzymać się przy piłce na specyficznym boisku. Nie jest przypadkiem że nasz rywal do meczu z nami zdobył komplet punktów grając u siebie. Szkoda że o remisie zadecydowała samobójcza bramka po rykoszecie. Może to denerwować, ponieważ tracimy już trzecią bardzo dziwną bramkę w odstępie tygodnia."

autor: ~kibic 2015-09-28 15:35:35

avatar brawo za punkt, ale uczciwie trzeba przyznac ze rywal w przekroju calego meczu byl lepszy, ale przy odrobinie szczescia mozna bylo wygrac. A wypowiedzi ze brakowalo kogos tam..no coz, na tym poziomie w niejednej druzynie brakuje zawodnikow na meczu i nie ma sie co temu dziwic.
Kibicuje LKS-owi Koszyce, ale nie podoba mi sie polityka klubu polegajaca na sciaganiu starych "wyjadaczy", ktorzy biora za to pieniadze i to niemale. No ale to decyduje zarzad...skoro taka wybral droge pozostaje sie z tym pogodzic

autor: ~prezes 2015-09-28 16:15:13

autor: ~rodzic 2015-09-28 17:16:29

avatar W klubie obecnie trenuje 50-ciu zdolnych chłopców którzy za 10 lat będą stanowili o sile tego zespołu ,a na razie bez swoich wychowanków trzeba się posiłkować wzmocnieniami z zewnątrz.Klub od pewnego czasu mocno się rozwija ,a i gra w wyższej klasie dodaje prestiżu, więc decyzje zarządu wydają się dobre

autor: ~Działacz 2015-09-28 17:22:27

avatar Stare wyjadacze są w każdym klubie na poziomie a-klasy. To jest norma. Jeżeli któryś z klubów nie ma nic innego do zaproponowania to kuśi takich zawodników kasą. My stawiamy na inne rzeczy - świetna atmosfera na boisku i po za nim, dobra organizacja klubu, zadbana plyta boiska w Koszycach, fajne zakończenia sezonu itd.
Jeżeli "kibic" faktycznie kibicujesz KS-owi, to czemu piszesz tylko o polityce klubu polegającej na sciąganiu starych zawodników, a nic nie wspominasz o rewolucji piłki młodzieżowej która nastąpiła w naszym klubie w przeciągu ostatniego roku? I to jest właśnie ta droga którą wybrał obecny zarząd a nie ta o której ty piszesz w swoim komentarzu.

autor: kubakinia 2015-09-29 08:33:46

Profil kubakinia w Futbolowo Dodał bym jeszcze jedną rzecz, mianowicie "kibic" musiał być na meczu, skoro pisze o jego przebiegu. Wobec tego zapraszam na mecz do Koszyc, gdzie naszej drużynie kibicują nie tylko "starzy" kibice, ale przychodzą kibicować całe rodziny - to chyba o czym świadczy.

autor: ~marianex 2015-09-29 19:27:38

avatar Do kibic . Lepiej siedzieć w kącie i nic nie mówić . Niech wszyscy myślą , że jesteś ....... niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

autor: KoszyceWielkie 2015-09-29 20:02:49

Profil KoszyceWielkie w Futbolowo Panowie, wielka prośba, jesteście dorosłymi ludźmi, wymieniajcie poglądy nie obrażając się nawzajem.
Pozdrawiam, administartor strony.