Analiza trenera

• autor: KoszyceWielkie, 2015-09-23 20:53

Z delikatnym opóźnieniem, przedstawiamy analizę trenera Sylwiusza Sojdy po przegranym meczu z KS Radlna:

"Przegraliśmy mecz, w którym padły trzy kuriozalne bramki. Niestety, dwie z nich wpadły do naszej bramki po rykoszecie i ,no właśnie, nie wiem po czym, i tylko jedna do bramki Radlnej, po samobójczym strzale głową. Nim to nastąpiło, Łukasz Bąk błagał wręcz sędziego na kolanach, aby ten wręczył mu czerwoną kartkę, sędzia spełnił życzenie Łukasza i przez większą część meczu graliśmy w osłabieniu. Paradoksalnie graliśmy to lepiej w 10 na 11. Wyciągnęliśmy wynik ze stanu 0:1 na 2:1, i wtedy grając coraz lepiej, straciliśmy bramkę w taki sam sposób jak Liverpool po błędzie Dudka. Takie bramki po prostu padają na wszystkich szczeblach rozgrywek.Szkoda, tylko że padła ona w takim momencie, gdy prowadziliśmy grę grając w liczebnym osłabieniu i mieliśmy okazje na podwyższenie rezultatu. Ta bramka podcięła nam całkowicie skrzydła, bardzo szybko straciliśmy bramkę na 2 : 3. Niewiele brakowało, a mimo wszystko nie przegralibyśmy tego meczu,  mięliśmy sytuacje na 3:3, ale piłka nie chciała jednak wpaść do siatki rywala. Bramka na 2:4 zamknęła ten dziwny mecz."