Huśtawka w meczu z Białą

• autor: KoszyceWielkie, 2015-09-13 20:21

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - Ł. Bąk, T. Onak, A. Pasek, M. Mytnik - P. Cierpich, P. Trzaskowski, D. Boda, T. Kukla - A. Melchanka, R. Bryl

Na zmiany wchodzili:

A. Wstępnik, Ł. Frączek, B. Kinstler, H. Wstępnik

Trener S Sojda po meczu:

"Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, podeszliśmy wysoko pod przeciwnika, tak jak to powinno się robić grając u siebie i będąc w roli faworyta. Objęliśmy prowadzenie 1: 0 po kapitalnym uderzeniu Pawła Cierpicha, piłka nabrała takiej paraboli lotu, że żaden bramkarz by tego nie obronił, bez wątpienia była to bramka kolejki. Po kilku minutach Dominik Boda popisał się świetną asystą, dostarczając piłkę do Rafała Bryla i było 2 : 0. Po tej bramce jeszcze tylko przez chwilę graliśmy dobrze, by po 30 minucie oddać inicjatywę drużynie Białej. W przerwie meczu uczulałem zawodników, aby nie poczuli się za wcześnie zwycięzcami, i żeby weszli w drugą połowę tak jak w pierwszą. Niestety nie weszliśmy w drugą połowę odpowiednio. Drużyna gości grała coraz lepiej, my natomiast coraz gorzej. Szkoda tylko, że bramkę na 2 : 1 to my wypracowaliśmy Białej po bardzo dużym naszym błędzie. Minęło kilka minut i było już 2:2. Drużyna z Lubaszowej zaczynała dominować. Dobrze, że w najważniejszym momencie spotkania to my strzeliliśmy bramkę, po wrzucie piłki z autu. Od początku meczu Patryk Trzaskowski robił to bardzo dobrze, a Sasza kombinował i w końcu wykombinował bramkę na 3:2, strzelając oczywiście głową. Gdy Łukasz Frączek dograł do Rafała Bryla piłkę na 4:2 wydawało się, że jest już po meczu. Przydarzył się nam jednak kolejny koszmarny błąd w obronie i do końca nie mogliśmy być pewni zwycięstwa. Mamy jednak 7 punków w 5 meczach, nie jest to może wynik rewelacyjny, ale też nie jest tragicznie, jesteśmy w górnej połówce tabeli, jak na beniaminka nie jest najgorzej."

autor: goooool201 2015-09-14 11:30:41

Profil goooool201 w Futbolowo Panie trenerze oby nie dopadł Pana minimalizm,bo z tym o sukces w piłce jak i utrzymanie w lidze będzie bardzo trudno.Życzę 3-ech punktów w derbach z Radlną