Pozytywna reakcja

• autor: KoszyceWielkie, 2015-08-30 21:37

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - T. Onak, P. Kowalski, M. Mytnik, D. Stary (55" D. Boda) - T. Kukla, A. Wstępnik (72" P. Jarosz), P. Cierpich (60" P. Gajdur), A. Pasek (72" Ł. Frączek) - A. Melchanka, R. Bryl

Trener Sylwiusz Sojda po meczu:

"Wygraliśmy pierwszy mecz w a- klasie. Rozmiary zwycięstwa są porażające 10 : 1!! Wcale jednak nie było tak łatwo jakby się mogło wydawać tym co nie byli na meczu. Do 25 minuty 0:0 i wyrównany mecz toczony w szybkim tempie. Przed meczem wynik 1:0 dla Koszyc wziął bym w ciemno, mając na uwadze wyniki uzyskane przez drużynę Tuchovii w dwóch pierwszych kolejkach. Stara piłkarska prawda mówi "jesteś tak dobry, lub tak słaby jak w ostatnim meczu". Ta prawda leży jednak pośrodku, bo my wcale nie jesteśmy tak słabi jak stare baby, odnosząc się do meczu z Gromnikiem, jak również nie jesteśmy aż tak arcymocni, żeby wygrywać w takich rozmiarach, jak z Tuchovią. Bo Tuchovia, na pewno z nikim w lidze już nie przegra tak wysoko jak z nami. Takie mecze jak dzisiaj, zdarzają się bardzo rzadko, trzeba to jednak umieć wykorzystać i nie zadowalać się samym zwycięstwem. Gdyby w 44 minucie Paweł Sobarnia nie obronił w sytuacji sam na sam, na przerwę schodzilibyśmy ze skromnym prowadzeniem 2:1. Bardzo ważna była bramka w 47 minucie na 3:0. Kolejne były już tylko kwestią czasu. Nie chcę nikogo wyróżniać, bo dzisiaj wszyscy zagrali dobrze lub bardzo dobrze. A w pełni zdrowia było 3 na 11 zawodników z wyjściowego składu. Muszę jednak wyróżnić tego, który bramki dzisiaj nie strzelił, nie chciał nawet grać od początku, bo twierdził, że jest osłabiony. Paweł Cierpich, jak bardzo go brakowało w Gromniku było widać dzisiaj, co drugie jego podanie było otwierające, nie miał chyba żadnej straty, a do tego notował wiele odbiorów i przechwytów. Świetnie się układała jego współpraca z napastnikami Rafałem i Saszą, zrobił swoje, zszedł z boiska w 60 minucie i poszedł pić ziółka, może dożyje do następnej niedzieli. Rafała, Saszy czy Artura nie będę chwalił bo to i tak nic w ich życiu nie zmieni. Zadowalające jest również to że Tomek Onak, dobrą grą i bramką, pożegnał się z kontuzją. A jak ważny jest to zawodnik było widać w meczach z Iskrą i Tarnovią."

Pozostałe wyniki kolejki:

Śmigno - Biała Lubaszowa 4:1

Radlna - Gromnik 0:4

Pogoria - Iskra 5:0

Ładna - Szynwałd 6:0

Metal - Niwka 3:3

Olszynka - Skrzyszów 2:3

autor: ~kibic 2015-08-31 08:53:16

avatar piękny wynik-GRATULACJE !!!!

autor: ~kibic 2015-08-31 14:58:21

avatar Tak trzymać i dalej do przodu. Oby tylko kontuzje was omijały. Powodzenia