Starcie z rzeczywistością

• autor: KoszyceWielkie, 2015-08-23 21:28

Dzisiaj zobaczyliśmy, na czym polega różnica gry w B i A klasie. Mimo wielu kontuzji w naszej drużynie, wynikiem czego była nieobecność kilku podstawowych zawodników, powinniśmy jednak bardziej przeciwstawić się gospodarzą. Ale niestety, nie daliśmy po prostu rady świetnie grającej drużynie Gromnika. Wynik spotkania jest jak najbardziej zasłużony. No cóż, po takim meczu trzeba się podnieść, otrzepać się i iść dalej. Już za tydzień mecz u siebie, w którym muszą być zgarnięte 3 punkty, inny scenariusz nie wchodzi w grę.

Skład KS Koszyce:

P. Sobarnia - Ł. Bąk, P. Kowalski, D. Stary, M. Mytnik (85" R. Starzec) - D. Boda, A. Pasek (70" P. Jarosz), T. Kukla, P. Gajdur (45" Ł. Frączek) - A. Melchanka, R. Bryl (75" D. Tokarz)

Ławka rezerwowych:

T. Cygan

Trener Sylwiusz Sojda po meczu:

"Marne to pocieszenie że przegraliśmy z bardzo dobrze dysponowaną drużyną. Nie da sie zastąpić kilku podstawowych zawodników,chłopakami którzy są dopiero na początku gry w seniorach. Jest początek sezonu a my jesteśmy zdziesiątkowani jak po kilkudziesięciu meczach. Nie zmienia to faktu ,że zagraliśmy wczoraj żle. Wpływ na to, na pewno  miał nasz występ w Pucharze Polski. Nie wszyscy zdołali się zregenerować po tym meczu i bez treningu przystąpili do meczu ligowego w Gromniku. Fatalnie sie ułożyło że nie mogli wczoraj zagrać zawodnicy którzy stanowią o sile naszego zespołu a kilku grało z niezaleczonymi urazami. Ci którzy wczoraj zagrali przekonali się na własnej skórze jaka jest różnica między A klasą a B klasą. Jeżeli nie wygramy kolejnego meczu ligowego ,trzeba będzie sie zastanowić nad sytuacją."

Pozostałe wyniki 2 kolejki:

Biała Lubaszowa - Olszynka 3:1

Skrzyszów - Metal Tarnów 3:0

Niwka - Ładna 2:4

Szynwałd - Pogoria 2:2

Iskra Tarnów - Radlna 2:4

Tuchovia II - Śmigno 1:2

autor: ~kibic 2015-08-24 14:32:55

avatar panie trenerze zastanawiać to się trzeba było po pierwszym meczu z Iskrą a teraz trzeba działać bo po następnym meczu może być za póżno ,POBUDKA PANIE TRENERZE,POBUDKA,TO A KLASA

autor: ~Lex 2015-08-24 15:24:07

avatar No cóż, sukces ma wielu ojców, a porażka wszak sierotą jest. Trener dobry był w czerwcu, a w sierpniu nie umie już literalnie nic. Poziom pseudokibiców jest jednak zdecydowanie niższy od umiejętności piłkarzy.

autor: ~anonim 2015-08-24 15:40:31

avatar Popieram pierwszy post, drugi zupełnie nietrafny. Być dobrym w B-klasie a A-klsaie, to jest różnica. By niwelować tą różnice trzeba się przestawić na inne tory, i wymagać od siebie i zawodników trochę więcej niż to było dotychczas w B-klasie.

autor: ~kibic 2015-08-24 16:02:58

avatar żaden pseudokibic nie pisze tutaj że trener jest zły ,wręcz jest doceniany że dał szanse gry w A klasie wszystkim zawodnikom którzy ten awans wywalczyli,ale niestety potrzebne są wzmocnienia,bo są kontuzje,zaczną się kartki a liga będzie zażarta bo po reorganizacji może spaść nawet kilka drużyn.Więc nie użalać się na pseudokibiców tylko do roboty bo okienko transferowe tylko do końca sierpnia.

autor: ~ARTUR 2015-08-25 10:02:20

avatar KONIEC TEGO PITOLENIA KOLEJNY MECZ Z TUCHOVIĄ I NA NIM TRZEBA SIE SKUPIĆ.