P. Sobarnia - Z. Nytko (22" D. Boda), P. Kowalski, D. Stary, Ł. Bąk - T. Kukla, A. Pasek, P. Cierpich, R. Bator (7" B. Kinstler (75" D. Tokarz)) - A. Melchanka, P. Gajdur

Ławka rezerwowych:

M. Chudzik, P. Jarosz

Trener Sylwiusz Sojda (KS Koszyce) po meczu:

"Dwa koszmary cztery dni . W niedzielę prowadząc 3 : 0 ledwo remisujemy 3 : 3. W środę prowadząć w 84 minucie 2:1, z grającą w bardzo mocnym składzie Tarnovią, przegrywamy 2 : 4. Grając w mocno osłabionym składzie, z najtrudniejszym przeciwnikiem na jakiego mogliśmy trafić w pierwszej rundzie Pucharu Polski, prezentowaliśmy się na boisku bardzo korzystnie. Już w 4 minucie straciliśmy bramkę na 0:1, lecz, ku zaskoczeniu zawodników Tarnovii, nie zaczął  się ich odjazd z wynikiem. W 7 i 22 minucie straciliśmy dwóch zawodników, ale w meczu było już 2:1 dla Koszyc. Zawodnicy Tarnovii częściej byli przy piłce, nie posiadali jednak oszałamiającej przewagi, nie stwarzali sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. To my mogliśmy a nawet powiniśmy strzelić trzecią bramkę, i sensacja stałaby się faktem. Niestety, grając w przewadze nie potrafiliśmy dowieść korzystnego rezultatu, zabrakło nam kilku minut. Szkoda że nie doszło przynajmniej do serii rzutów karnych. Staram się nie komentować pracy sędziów ale jak można było gwizdnąć faul na bramkarzu w momenie gdy bramkarz  Tarnovii staranował naszgo juniora w polu karnym o mało nie łamiąć mu kręgosłupa, tego nie zrozumiem. Ponadto gdy zawodnik łapie za koszulkę i przerywa akcje zawsze jest żołta kartka, bez wzgłędu na to czy zawodnik faulujący miał już wcześniej żółtą kartkę czy jej nie miał, jak miał to jest druga żółta i zarazem czerwona, polecam kontrowersje w stacji CANAL +"