Analiza trenera po meczu z Liwoczem

• autor: KoszyceWielkie, 2015-05-24 21:04

"Wygraliśmy dzisiaj szósty kolejny mecz ligowy, za co należą się słowa uznania dla wszystkich zawodników KS Koszyce. Nie jest łatwo śrubować taką serię, ponieważ nasi przeciwnicy potrafią czytać i wiedzą z kim grają. Każda drużyna grająca z nami wie z kim gra i uważa, że już remis z nami to będzie bardzo dobry wynik. 18 punktów w 6 meczach, denerwuje wszystkich oprócz nas, dlatego też, nie można było spodziewać się dzisiaj huraganowych ataków ze strony KS Liwocz. W 13 minucie nadzialiśmy się na kontrę drużyny z Czermnej i było 0:1. Po chwilowym tylko zdziwieniu, zareagowaliśmy pozytywnie na stratę bramki, kwestią czasu było kiedy wyrównamy i wyjdziemy na prowadzenie.W 39 min, po faulu na Saszy Melchanka w polu karnym,Tomek Onak pewnie wykonał rzut karny i doprowadził do remisu. W 45 minucie miała miejsce akcja którą wszyscy na długo zapamiętają, Łukasz Bąk perfekcyjnie wrzucił piłkę, a Rafał Bryl idealnie się złożył i uderzył z woleja nie do obrony, bramka i akcja - stadiony świata. W 55 minucie Łukasz Bąk, po wielu próbach i błędach, wreszcie grający w prawdziwych butach piłkarskich, po raz kolejny, znakomicie zacentrował w pole karne, a Rafał wiedział już gdzie ma być, jak inżynier ma piłkę przy nodze, i podwyższył rezultat na 3:1. Wynik meczu ustalił pracowity jak zawsze, nasz kapitan Patryk Trzaskowski, zabawił się z kilkoma zawodnikami, po czym na luzie, swoją słabszą prawą nogą, umieścił piłkę w bramce."