Analiza trenera po meczu z Łękawicą

• autor: KoszyceWielkie, 2015-05-18 10:03

"Mecz z Łękawicą z racji osiąganych wyników w rundzie wiosennej przez obydwie drużyny zapowiadał się bardzo ciekawie i taki też to był mecz emocjonujący i wyrównany.Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych. Od 1 do 94 minuty trwała wyrównana walka na całej powierzchni boiska.Mimo przeszkadzającego i uciążliwego wiatru bardzo dobrze się oglądało ten mecz.W Łękawicy gra wielu dobrych zawodników z przeszłością w wyższych ligach,my mamy kolektyw 18 zawodników na których można zawsze polegać.Na szczególną pochwałę w dniu dzisiejszym zasłużył Paweł Sobarnia oraz cała linia obrony.Zagraliśmy na zero z tyłu , na wyjeżdzie z trudnym przeciwnikiem.To był klucz do zwycięstwa plus walka, pot i nawet krew Ciapka po przypadkowym zderzeniu.Pierwszą bramkę wypracował Sasza, zagrał tak jak chciał Rafał Bryl, który zdobył bramkę na 1:0.Bramka na 2:0 wprost z Wysp Brytyjskich,Tomek Kukla,który kilka minut wcześniej chciał sprawdzić czy Paweł Sobarnia jest w formie i wypuścił przeciwnika na  sam na sam z naszym bramkarzem , zrehabilitował się i tym  razem zagrał świetnie ale już do naszego zawodnika a Aliaksandr Melchanka zawisł w powietrzu jak Peter Crouch i oddał strzał głową jak z instrukcji uderzył " tam skąd przyszła " po długim rogu, nie do obrony.Głowa dobrze się zrosła po Pucharze Polski ! Piękna akcja i piękna bramka na zakończenie meczu, odbywającego się na bardzo dobrze przygotowanym boisku o prawidłowych wymiarach ,co niestety nie zawsze jest normą."

autor: ~anonim 2015-05-18 10:24:59

avatar Na konferencji po meczu, na pytania dziennikarzy odpowiadał trener gości Sylwio Sojdinio :)

autor: ~marianex 2015-05-19 09:18:04

avatar Trzeba jeszcze dodać extra postawę kibiców gospodarzy którzy za moimi plecami potrafili docenić postawę zawodników z Koszyc . Szkoda ,że na boiskach wyższych klas nie ma tak "przyjaznej" atmosfery . Czas na kolejny toast :)