KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola

statystyki szczegółowe

Aktualności

Analiza trenera po meczu z Rzepiennikiem

• autor: KoszyceWielkie, 2015-04-27 14:18

"Wczorajszy mecz zaczął się w nerwowej atmosferze, dobrze jednak że w ogóle się zaczął, ponieważ było duże zagrożenie że się nie odbędzie i to z naszej winy. Wszystko skończyło się jednak dobrze i zgodnie z planem. Wynik 8 : 0 odzwierciedla to co działo się na boisku. Ja jestem zadowolony z tego jak weszliśmy w ten mecz. Tak powinniśmy grać zawsze na własnym boisku. Podeszliśmy pod przeciwnika bardzo wysoko i zdominowaliśmy go całkowicie. Drużyna z Rzepiennika po raz pierwszy przekroczyła swoją połowę w 4 minucie i 42 sekundzie. Taki sposób naszej gry,przełożył się na bardzo dużą ilość stałych fragmentów gry. Jak zwykle mocną naszą stroną były auty,gorzej to wyglądało w przypadku rzutów wolnych i rożnych, nie da się jednak grać bezbłędnie. Nie będę wypowiadał się na temat bramek bo było ich bardzo dużo, zainteresowani mogą sobie przeczytać ich opis na Facebooku, gdzie po raz pierwszy w historii była prowadzona relacja live z meczu Koszyc. Cieszy fakt że mamy bardzo bramkostrzelną drużynę, 6 zawodników wpisało się na listę strzelców a od początku sezonu już 14 !!!.Trudno by było znależć  drugą taką drużynę na 90minut.pl"