Analiza trenera po meczu z Siemiechowem

• autor: KoszyceWielkie, 2015-04-19 15:53

"O tym jak ciężki był to mecz świadczy twarz Tomka Onaka, wygląda po meczu z Siemiechowem jak zawodnik KSW. Dziura pod okiem, rozcięta warga i zakrwawiona  koszulka. Początek tego meczu należał do drużyny z Siemiechowa, mieli więcej z gry, daliśmy się zepchnąć i zdominować, nie wyglądało to dobrze. Mimo wszystko strzeliliśmy bramkę na 1:0, Adrian Pasek wyprowadził nas na prowadzenie, ale obraz gry niewiele się zmienił, w dalszym ciągu mieliśmy problem w rozegraniu piłki, oddaliśmy inicjatywę i straciliśmy bramkę na 1:1, a mogło być jeszcze gorzej, poprzeczka i obrona Pawła Sobarni w sytuacji sam na sam. Z remisu do przerwy musieliśmy być zadowoleni. Po zmianie stron zrozumieliśmy, że jak nie zaczniemy grac twardo to tego meczu nie wygramy. Od 46 minuty obraz gry uległ zmianie, to Koszyce miały inicjatywę, podeszliśmy wyżej, Rafał Bryl został przesunięty do środka pola a Dominik Boda do ataku. Przyniosło to zamierzony skutek, odzyskaliśmy środek pola a Dominik Boda udowodnił że jest prawdziwym kilerem bramkarzy, po jego technicznym uderzeniu objęliśmy prowadzenie 2:1. Bramkę na 3:1 zdobył ponownie Kiler po znakomitym zagraniu pokiereszowanego Tomka Onaka. Muszę jeszcze pochwalić wszystkich zawodników rezerwowych, każdy z nich dał bardzo dobrą zmianę i walnie przyczynił się do naszego zwycięstwa w tym bardzo ważnym i ciężkim meczu."

autor: ~zapalony kibic 2015-04-20 15:16:44

avatar na stronie olszyn maja klasyfikacje strzelców