Plany na najblizsze tygodnie

• autor: KoszyceWielkie, 2014-10-30 09:17

Pierwszą rundę sezonu 2014/2015 mamy za sobą. Teraz nadszedł czas na pięciomiesięczną przerwę, przerwę w rozgrywkach, nie w życiu drużyny. Według filozofii naszego trenera, pauza w treningach nie jest wskazana. Więc, dla tego nie będziemy odpoczywać, tylko od razu bierzemy się za przygotowania do wiosennej części rozgrywek. Już teraz zapraszamy wszystkich zawodników na treningi we wtorki o 18:30 na hali w Koszycach Wielkich i w piątki o 17:00 na orliku przy szkole nr5. Ten schemat będzie obowiązywał już od przyszłego tygodnia.

W następną sobotę, 8 listopada, odbędzie się oficjalne zakończenie rundy jesiennej. O godzinie 14:00 zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy KS Koszyce i nowopowstałą drużyną KS Koszyce Oldboys. Po meczu jest zaplanowana wspólna impreza grillowa. Obecność wszystkich zawodników drużyny seniorów jest obowiązkowa.

Co jeszcze będzie aktualne w przerwie zimowej?

Raz w miesiącu będziemy kontynuować zajęcia regeneracyjne na basenie przy ul.Piłsudskiego. O tym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie.

Kierownictwo klubu ma zamiar zgłosić drużynę seniorów na jeden z turniejów halowych. Na który, jeszcze nie wiemy. Więcej informacji o tym wydarzeniu opublikujemy również na naszej stronie w późniejszym terminie.

Przy okazji, wszystkich zawodników, którzy z jakiegokolwiek powodu nie będą mogli wiosną kontynuować gry w naszym klubie, prosimy o w miarę szybkie poinformowanie o tym trenera lub kierownictwo klubu.