Alfa Siedliska-KS Koszyce

• autor: KoszyceWielkie, 2014-10-18 12:09

Ostatni mecz wyjazdowy w tej rundzie rozegramy w Siedliskach. Jeszcze do niedawna przewidywaliśmy, że będzie to jeden z najłatwiejszych wyjazdów tego sezonu, ale wyniki, które uzyskała drużyna Alfy w ostatnich kolejkach, budzą szacunek i powodują zmianę nastawienia do jutrzejszego meczu. Nie ma wątpliwości, że będzie to kolejne trudne wyzwanie dla naszej ekipy. Jednak, mimo wszystko, jedziemy do Siedlisk w roli faworyta, ale musimy przygotować sie na to spotkanie z odpowiednim nastawieniem, i pokazać ze to my jesteśmy tą lepszą drużyną. Na szczęście, tym razem nie będzie nam przeszkadzało w graniu kiepskie bosko, bowiem w Siedliskach pod tym względem jest wszystko na poziomie.

Historia potyczek z Alfa Siedliska:

Mecze  4 - 3 - 7

Bramki  22 - 33

Alfa Siedliska - KS Koszyce   niedziela 19 października 15.30

Zbiórka zawodników o 14.00  pod remizą

Zawodnicy powołani na mecz:

P. Sobarnia;  T. Onak;  Ł. Bąk; P. Kowalski; P. Trzaskowski; M. Zaranek; A. Pasek;  D. Boda; R. Kukla; R. Bator; Ł. Kozioł; M. Mytnik; T. Kukla; J. Kowalczyk; P. Halski

Nieobecni:

A. Melchanka (kontuzja), T. Cygan (pauza za cz. kartke), M. Chudzik (kontuzja)

W razie nieobecności prosimy o niezwłoczny kontakt z trenerem.

autor: ~anonim 2014-10-18 19:41:59

avatar Najtrudniejszy? raczej radze powrócić do wcześniejszych przypuszczeń... Raz boisko, będzie odpowiadać jak nigdzie gdzie indziej to nie Czermna, Olszyny, Ryglice czy Nawet Siemiechów, wymiary naprawdę przyjemne... Dwa obrona Siedlisk jest dziurawa jak ser szwajcarski wystarczy grać prostopadłe piłki i mieć kogoś w miarę ogarniętego i szybkiego w przodzie... Ostatnie dwa zwycięstwa o niczym nie świadczą Liwocz przyjechał w 9 na mecz a Rzepiennik jak gra każdy widzi z meczu na mecz coraz gorzej... Z Łękawicą było 3:0 w plecy i udało się wygrać ale Łękawicy w tym sezonie brak nie tylko skuteczności ale i koncentracji (może tego nawet bardziej)... Pozostaje jeszcze potyczka z Olszynami prowadząc 3:1 wpadają 3 frajerskie bramki w ostatnich 10 min...

autor: ~anonim 2014-10-18 19:43:46

avatar Dodatkowo łatwe porażki z Siemiechowem i Świebodzinem... Solidna defensywa i jakiś konkretny egzekutor z przodu dostający prostopadłe piłki i powinno być zwycięstwo

autor: ~Saszka 2014-10-18 19:50:42

avatar Słowo "najtrudniejszy" nie padło w tekście. Reszta brzmi fajnie i obiecująco, ale sie nie liczy. Mecz wszystko rozstrzygnie.