KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 281
ogółem: 458 459

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pomeczowy wywiad

  • autor: KoszyceWielkie, 2014-10-13 21:38

Czas na rozmowę z jednym z nowych zawodników naszego zespołu - Łukaszem Koziołem. Po kolejnym dobrym meczu w wykonaniu Łukasza, zadaliśmy mu kilka pytań.

Co twoim zdaniem było głównym czynnikiem wygranej w meczu z Liwoczem?

Wydaje mi się że coraz lepiej się rozumiemy jako zespół zaczynamy tworzyć kolektyw i każdy walczy i wkłada całe serce w grę. Bardzo mnie cieszy fakt że zagraliśmy mecz bez straty bramki, a dodatkowo przy pierwszej bramce duża doza szczęścia która dodała nam pewności a drużynie przeciwnej podcięła skrzydła co wykorzystaliśmy strzelając kolejne bramki, szczególnie trzecia bramka była ozdobą meczu.

Długie lata grałeś jako pomocnik w Viktorii z Koszyc Małych. U nas zostałeś obrońcą. Tym bardziej imponuje twoja skuteczność i spokój w grze obronnej tak jak byś grał na tej pozycji przez cale życie.

Pozycja na jakiej zostałem ustawiony przez trenera bardzo mi odpowiada i bardzo się staram grać jak najlepiej, tym bardziej że jestem nowy w druzynie to mnie dodatkowo motywuje do wykazania swojej przydatnośći. W meczu z Liwoczem bardzo mi zależało na strzeleniu gola, bo na meczu był mój synek, niestety pomimo że miałem idealna szanse na to, jaką był rzut karny, nie wykorzystalem jej, na całe szczęście wynik już był ustawiony, ale niesmak pozostał.

Trafiłeś do naszego klubu z protekcji naszego skauta Alfreda. Czy długo sie zastanawiałeś nad tą propozycja i co zdecydowało o tym że grasz teraz dla KS Koszyce?

Prawdę mówiąc, nie myślałem że będę jeszcze gdzieś grał, ale po pierwszym meczu sparingowym i styczności z zespołem spodobała mi sie atmosfera jaka panuje w szatni i na boisku. myśle że podjąłem dobra decyzje i dziękuje sztabowi trenerskiemu i kolegą za pozytywne przyjęcie.

Jak oceniasz poziom rozgrywek i sytuacje w tabeli naszej grupy?

Co do poziomu, oceniam go dość wysoko, tym bardziej cieszy mnie nasza pozycja w tabeli. Jestem tez przekonany, że stać nas jako zespół na wygranie dwóch pozostałych meczy. W ostatniej kolejce podejmujemy lidera KS Świebodzin, który do tej pory nie przegrał , my też jednak u siebie jesteśmy nie pokonani, a dodatkowo mamy bardzo dobry stosunek bramek, co sprawia że nie jesteśmy na straconej pozycji i możemy się liczyć w walce o awans.

I na koniec prowokacyjne pytanie, co bardziej cieszy 3:0 z Liwoczem czy 2:0 z Niemcami?

Obydwa te zwycięstwa były bezcenne i dodały pewności zespołą.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [258]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie