Pomeczowy wywiad

• autor: KoszyceWielkie, 2014-09-29 11:25

Po meczu z Olszynami, zadaliśmy kilka pytań kapitanowi Koszyc Ptarykowi  Trzaskowskiemu.

Jak odbierasz wczorajszy mecz, zdobyty punkt czy stracone dwa?

Wiadomo Olszyny, mecz na trudnym terenie,skład rozbity, chociaż jak dla mnie założenia przedmeczowe były jasne, liczyły się tylko 3 pkt. Ogólnie byliśmy drużyną lepszą, niestety indywidualne błędy oraz niewykorzystane sytuacje spowodowały, że wynik jest taki a nie inny. Z drugiej strony możemy się cieszyć z remisu gdyż przegrywaliśmy 3 minuty przed końcem meczu, a udało się wyrównać. Ogólnie rzecz biorąc dla mnie stracone 2 punkty.

Personalnie rozegrałeś bardzo dobre zawody, dwie strzelone bramki tego dowodem. Pokazałeś ze wybór nowego kapitana był jak najbardziej uzasadniony. Jak się czujesz w nowej roli?

Dziękuje, ale uważam że wiele mógłbym poprawić w swojej grze, natomiast tak, udało się strzelić dwie bramki z czego jestem zadowolony.W nowej roli czuje się bardzo dobrze. Drużyna wybierając mnie na kapitana obdarzyła moją osobę zaufaniem, więc będę starał się nie zawieść i jeżeli zdrowie pozwoli, prowadzić Koszyce do zwycięstwa w każdym meczu.

Za tydzień mecz z rozbitą słabym startem w rozgrywkach Łękawicą. Dobry moment by wziąć rewanż za wiosenną porażkę?

Nie wolno lekceważyć żadnej drużyny, zwłaszcza Łękawicy, z którą nie mamy raczej dobrych wspomnień.Trzeba się skoncentrować na naszych zadaniach a nie na problemach przeciwników. Odnośnie rewanżu, myślę, że każdy moment jest dobry aby wziąć rewanż i miejmy nadzieję, że uda się to w najbliższym meczu.