Wywiad po meczu z KS Ryglice

• autor: KoszyceWielkie, 2014-09-22 19:00

Rozmowa z jedym z bohaterów spotkania - Tomkiem Onakiem:

Podziel się wrażeniami po wygranej z Ryglicami?

Napewno najbardziej cieszą 3 punkty. Znów dobrze wyglądamy w eksperymentalnym ustawieniu. Spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze, potem trochę spuścilismy z tonu co skończyło się stracona bramka do szatni. Przeciwnik był dobrze przygotowany motorycznie więc przez całe spotkanie trzeba było być skoncentrowanym i mobilizować innych. Warto pochwalić za grę całą drużynę, szczególnie nowych zawodników którzy w meczu z wymagającym przeciwnikiem pokazali się z bardzo dobrej strony, no i wkońcu dobrze, że Rysiek trafił bramkę po dość długim okresie posuchy.

Dwie bramki twojego autorstwa i nie wiele zabrakło, aby było trzy. Imponujące statystyki jak na obrońcę. W czym tkwi sekret tak zabójczej skuteczności?

Trening. Dodatkowe strzały na treningach i trening indywidualny przyniosły efekt. Szkoda, że drugi rzut wolny nie zakończył się bramka bo na pewno ciężko było by się przeciwnikowi podnieść przy wyniku 3:0, a brakło bardzo niewiele. Niemniej bardzo cieszę się, że udało mi zdobyć obie bramki i przyczynić się do wygranej.

Za tydzień wyjazd do Olszyn. Świetny start w rozgrywkach tej drużyny, przewiduje ze będzie to niezwykle trudny mecz. Jakie masz przeczucia przed tym spotkaniem?

Wolę się skupiać na naszej drużynie, obojętnie z kim przychodzi nam grać najważniejsza jest wygrana i dopisanie kolejnych 3 oczek w tabeli. Jeśli zagramy na swoim poziomie i w pełni skupimy się na spotkaniu wierzę, że wrócimy z tarczą.

autor: ~ja 2014-09-23 00:02:03

avatar wygramy wygramy wygramy Olszyny pokonamy,do boju Koszyce