KS Koszyce Wielkie - KS Łękawica

• autor: KoszyceWielkie, 2014-05-03 11:30

Jutro na mecz do Koszyc  zawita drużyna z Lękawicy. Będzie to spotkanie z tych co sie zwą „o szeszć punktów”.  Drużyna gośći ma wielkie aspiracje, zresztą nie bezpodstawne, do awansu do A-klasy. W ostatniej kolejce pilkarze KS Lękawica „rozdeptali” na swoim boisku Alfe z Siedlisk, wynik 10:2 mówi sam za siebie, jest to narazie rekordowa wygrana pod względem ilości strzelonych goli w tym sezonie. Ale pamiętamy równieź źe dwa tygodnie temu, ta sama Lękawica, nie dała rady drużynie z Olszyn, przegrywając z nimi na swoim boisku 1:3. My z kolei, bez problemów pokonaliśmy ostatnio olszynian 5:2. Więc, trudno powiedziec kto w jutrzejszym spotkaniu będzie faworytem. W rundzie jesiennej, przegraliśmy w Lękaiwcy 0:4, ale pamietamy, źe wynik tamtego spotkania nie byl, delikatnie mówiąc, sprawiedliwy.  Sporym osłabieniem dla naszej drużyny  bedzie nieobecnośc dwuch kluczowych zawodników – Patryka Trzaskowskiego i Pawła Kowalskiego. Trener KS Koszyce Sylwek Sojda, będzie miał trudną łamigłówke w zestawienu drużyny, ale mamy nadzieje że poradzi sobie  i dobierze skład w taki sposób że damy jutro godny odpór gością i 3 punkty po raz kolejny  zostaną w Koszycach.
Gorąco zachęcamy kibiców i mieszkanców Koszyc do przyjścia na mecz i wsparcie naszej drużyny w trudnym meczu ligowym!
Przypominamy też że dzisiaj odbędzie sie niezwykle ciekawy mecz w Tarnowcu, gdzie w meczu na szczycie zmierzą sie zespoły ze Swiebodzina i Radlnej. Początek spotakania o 16.00

KS Koszyce Wielkie - KS Łękawica  niedziela 4 maja  14.00

Zbiórka zawodników o 13.00 pod szatnią na naszym boisku w Koszycach Wielkich.

Zawodnicy powołani na mecz:

P. Sobarnia; Ł. Bąk; T. Onak;  D. Stary; M. Zych; T. Cygan; A. Melchanka; M. Chudzik;  D. Tokarz;  D. Boda; A. Pasek;  R. Kukla; R. Bator;

Ewentualne dowołania (po kontakcie z trenerem):

D. Jaje ; D. M

Nieobecni:

P. Trzaskowski (pauza za kartki); P. Kowalski

W razie nieobecności prosimy o niezwłoczny kontakt z trenerem.