Wywiad z Patrykiem Trzaskowskim

• autor: KoszyceWielkie, 2014-04-20 12:30

Po wczorajszym meczu z Liśią Górą, pechowo przegranym przez naszą drużyne, nie mogliśmy nie zadać kilka pytań jednemu z naszych kluczowych zawodników Patrykowi Trzaskowskiemu.

Cały wywiad w rozwinieciu...

Jakie masz ucucia po wczorajszym meczu?

Nie ukrywam, że byłem bardzo zły, wielki niedosyt.

Po meczu wszyscy mówili, nawet zawodnicy z drużyny przeciwnej, że nie zasłużylismy na porażke. Też tak uważasz?

Oczywiście że nie zasłużyliśmy na porażkę, w pierwszej połowie były dwie kontrowersyjne sytuacje, przez które straciliśmy możliwość zdobycia dwóch bramek, poprzez ewidentne wypaczenie tych sytuacji, no ale cóż, sędzia ma zawsze "racje" ;) Po za tym, nie oszukujmy się, wszystkie bramki straciliśmy w głupi sposób.

Czego zabrakło żeby wyjechać z Liśiej Góry z trzema punktami?

Brakło siły, dokładności oraz w niektórych momentach koncentracji, wiatr też nie ułatwiał gry ale pamiętajmy, że warunki były takie same dla obu drużyn.

Jako nowoupieczony sędzia, jak byś ocenił prace trójki arbitrów we wczorajszym spotkaniu?

Moim zdaniem dwa rażące błędy w pierwszej połowie, generalnie sędzia główny nie panował do końca nad wydarzeniami na boisku, zepsute widowisko.

Doznaliśmy drugiej porażki z rzędu, nie obawiasz sie powtórki z przed roku, kiedy to pregraliśmy na wiosne 9 meczy z 11?

Ciężko powiedzieć. W obu przegranych meczach szczęście nam nie sprzyjało, w Radlnej wiadomo jak było nie będę się rozpisywał, jestem tylko ciekaw jak by nam poszło z Pawłem na bramce. We wczorajszym meczu nie mam złudzeń, byliśmy drużyną lepszą, takie a nie inne sytuacje zabrały nam 3 pkt i musimy się z tym jakoś pogodzić.  Bynajmniej jestem dobrej myśli na przyszłe mecze, gdyż ekipę mamy dobrą, i na pewno pokażemy na co nas stać.

Jako jeden z liderów drużyny, co byś chciał powiedzieć żeby zmobilizować kolegów przed kolejnymi meczami?

Cóż mogę powiedzieć,  każdy wie, że piłka nożna to sport drużynowy, a więc nie zapominajmy że każdy walczy za każdego. Trenujmy ciężej, koncentrujmy się mocniej, bądźmy waleczni  i bądźmy drużyną, a wszystko powinno iść w dobrym kierunku.

Jak oceniasz sytuacje związaną z pozycja bramkarza?

Paweł to dobry chłopak, jeśli będzie chciał niech trenuje na tej pozycji. Trochę się oszlifuje jego talent i powinno być dobrze. Chyba że w planach jest zatrudnienie innego bramkarza, to możemy tylko czekać na rozwój wydarzeń. Jak dla mnie Paweł może bronić.

I na koniec. Jakie masz mażenia? Chodzi o piłkarska cześć twojego życia.

Aby udało się awansować . Tak to nie mam marzeń związanych z piłką nożną, robię to dla przyjemności i zdrowia

Dziękuje i życze powodzenia!

Dzięki również

autor: ~kibic 2014-05-07 13:17:21