Dotkliwa porazka

• autor: KoszyceWielkie, 2014-04-13 11:59

Skład KS Koszyce:

M. Frączek, P. Sobarnia, Ł. Bąk, T. Cygan, D. Stary, M. Zych, M. Chudzik, P. Trzaskowski, R: Kukla, A. Pasek, A. Melchanka

Na zmiany wchodzili:

D. Boda, R Bator, D Jaje

Bramka dla KS Koszyce:

A. Pasek

W drugiej kolejce  rundy wiosennej nasza drużyna doznała dotkliwej porażki w bardzo ważnym meczu z lokalnym rywalem KS Radlna.
Wynik spotkania został rozczygnięty w zasadzie już po 20 minutach, kiedy to nasz bramkarz był zmuszony trzykrotnie wyciągac piłke z siatki bramkowej. Wyglądało to tak jakbyśmy wyszli na ten mecz z przekonaniem że jesteśmy mocni i niepokonani, ale niestety zapomnieliśmy to udowodnić i pokazać na boisku od pierwszej minuty spotkania. Chaos w obronie, brak komunikacji z bramkarzem, zbyt duże odległośći pomiędzy formacjami, brak agresji i sportowej złośći, wszystko to przyłożyło sie na zły wynik.
Przez pozostałe 70 minut, gra była wyrównana, ale raczej było to spowodowane tym że drużyna gospodaży miała wynik w kieszeni, niż tym że my zaczeliśmy grać lepiej.
Jedynym plusem tego meczu była akcja po której Adrian Pasek strzelił bramke chonorową.
I jeszcze jedna rzecz. Ten mecz wybitnie pokazał, że nie da sie być w dobrej kondycji fizycznej, mieć dobrą orientacje w przestrzeni i czucie własnego ciała, bez regularnego udziału w zajęciach treningowych.
I nie można miec pózniej pretensji do wszystkich na około, tylko nie do śiebie, że wszystkie te braki treningowe przyczyniaja sie do złej postawy w meczu ligowym.

Teraz czekają na nas niezwykle trudne dwa mecze wyjazdowe. Nic nam nie pozostało jak wyciągnąc wnioski ze spotkania z KS Radlna i mobilizacja przed meczem z Orzeł Lisia Góra.
I przypominamy o treningu we wtorek o 17.30...

autor: ~kibic 2014-04-18 11:48:16

avatar Ludzie /działacze/ czy Was nie przerasta ambicja? Patrząc na poczynania zawodników na boisku to mozna jedno stwierdzić : brak w grze większości zawodników podstawowych zasad zachowania poruszania się na boisku / krycie , podanie , wyjście na pozycje , czytanie gry, przewidywanie przeciwnika, / brak jakiejkolwiek koncepcji . Nie wspomnę o technice indywidualnej. Musicie zacząć od podstaw - elementarza piłkarskiego. Pozdrawiam

autor: ~Saszka 2014-04-18 20:30:58

avatar Uuu, a moze Pan "~kibic" chcial by zostac naszym trenerem, zeby nauczyc nas podstaw "elementarza piłkarskiego"? No tak, ambicja Panu nie pozwoli, bo czeka Pan pewnie na propozycje z klubow Ekstraklasy. Szkoda, bo osobiscie bardzo bym chcial poznac tajemnice "podstawowych zasad zachowania się na boisku"..

autor: ~kibic 2014-04-19 19:01:16

avatar Saszka albo si ę uniosłeś ambicją albo się nie znasz na grze /taktyce/ gry w p.n albo podlizujesz się "działaczom" bo chcesz mieć miejsce w skladzie. Nie trzeba być trenerem aby wyciągnąć przywołane przeze mnie uwagi. Co do chęci poznania zasad " podstawowych zasad zachowania się na boisku" to polecam kupić podręczniki w których o tych zasadach pisze. No chyba że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Pozdrawiam

autor: ~Saszka 2014-04-19 19:58:28

avatar "Podlizujesz się "działaczom" bo chcesz mieć miejsce w skladzie" - po tych slowach juz wiem napewno ze nie byl Pan na zadnym z naszych meczy. Wiec prosze juz tu nic nie pisac.

autor: ~kibic 2014-04-19 20:37:56

avatar no tak prawda w oczy kole. Aby dyskutować rzeczowo trzeba mieć argumenty ja je mam a Ty Saszka ich nie masz i dlatego proponujesz mi milczenie he.he pewno tak wygl,ada w waszym klubie dialog. Pozdrawiam

autor: ~Saszka 2014-04-19 20:49:33

avatar O jakich argumentach mowa? Jezeli mamy prowadzic dialog to prosze sie podpisac swoim imieniem i nazwiskiem. A pod anonimowym "kibic" prosze prowokowac gdzie indziej.