KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 175, wczoraj: 281
ogółem: 458 567

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z trenerem

  • autor: KoszyceWielkie, 2014-04-01 16:18

Wywiad z trenerem KS Koszyce Wielkie.

Trenerze, prosze podzielić sie wrazeniami po debiutanckiej rundzie w roli trenera drużyny seniorów.

Po pierwszym treningu  pomyślałem sobie że jak się nic nie zmieni to przegramy pierwsze 3 mecze a ja podziękuje za współpracę po 30 dniach.Nie liczyłem na wielkie zdobycze punktowe,chciałem żeby przynajmniej treningi były przyjemne.

Czy czegoś zabraklo żeby pokuśić sie o lepszy rezultat? A może ten dorobek punktowy jest szczytem mażen i na więcej nie bylo nas po prostu stać?

Zawsze może być lepiej ale ja widząc stan osobowy na pierwszym treningu i wiedząc co mówią tzw. fachowcy od futbolu na temat naszej drużyny to 14 punktów i 7 miejsce wziąłbym w ciemno a tymczasem mamy 22 punkty.

Najwiekszą niespodzianką, w sensie pozytywnym, w rundzie jesiennej było...

Remis w Rzepienniku biorąc pod uwagę okoliczności oraz zwycięstwo po bardzo dobrym meczu na boisku niepokonanego lidera w Lubaszowej .

Największym rozczarowaniem?

Pechowy remis w Siemiechowie który rozdawał punkty całej czołówce a nam zabrał 2.

Okres przygotowawczy drużyna przepracowała w miare dobrze, czemu świadczą dobre wyniki w sparingach. Zgadza sie trener z tym?

Zgadzam się , szczególnie zadowolony jestem z frekwencji na orliku gdzie zawsze było obecnych kilkunastu zawodników , przez co nikt nie przytył a niektórzy nawet schudli [haha].

Czy podejscie zawodników do zajęc  treningowych jest odpowiednie do klasy rozgrywek w ktęrej bierze udział nasza drużyna? Czy jest coś co mozna było by poprawić?

Ci co trenują robią to z pełnym zaangażowaniem , jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego ,że jesteśmy drużyną amatorską i nie możemy przesadzać z intensywnością na treningach.

Czy możemy, albo muśimy, myślieć o awansie do A-klasy już w tym sezonie? Jakie są oczekiwania przed rundą wiosenną?

Znając aspirację przeciwników , i ich kadry nasz awans byłby wielką niespodzianką dla środowiska piłkarskiego. A ktoś kto by przed sezonem postawił u bukmacherów na nasz awans,uchodziłby za frajera.Jednak wszystko jest w nogach zawodników , ja natomiast byłbym bardzo zadowolony gdybyśmy zdobyli więcej punktów niż w rundzie jesiennej a co to da,zobaczymy , bardzo istotne będą wyniki pozostałych drużyn z czołówki w meczach bezpośrednich.

Kto jest faworytem w walce o awans?

KS Radlna

Czym można wytłumaczyc tak dobrą atmosfere w szatni? Pytam, bo w przeszlośći czasem tego brakowało..

Atmosfera jest najważniejsza tego  chyba nikt nie kwestionuje , na treningu tak samo jak w pracy czy szkole a trening to przecież praca z tym że dla wielu przyjemna.A to jaka jest atmosfera zależy od ludzi , u nas w drużynie nikt nie gwiazdorzy i nie obraża się np. żę jest rezerwowym , każdy zna się na żartach od najmłodszego do najstarszego.Nie ma złośliwych fauli na treningach .

Jakie są osobiste życzenia trenera przed restartem ligi?

Chciałbym żeby omijały nas kontuzje i wszyscy zawodnicy w zdrowiu zakończyli sezon a każdy zawodnik zanotował progres i grał o kilka procent lepiej.

Jutro derbowy mecz z Victorią z Koszyc Małych. Czy to jest dla trenera mecz szczególny?

Derbowy sparing ma dla mnie takie samo znaczenie jak sparing z Ładną czy Błękitnymi traktuje go jako solidną jednostkę treningową z wyżej notowanym rywalem, mnie nikt nie zaskoczy bo ja już wiem na co każdego z naszych zawodników stać . Zdziwić się mogą niektórzy zawodnicy jak się przekonają , że niewiele im brakuje aby wskoczyć na wyższy poziom.Najważniejsze jest jednak to aby zarówno  nas jak i zawodników z  Koszyc Małych ominęły kontuzje w tym meczu.A może w przyszłości takie sparingi staną się cykliczne.

Dziekuję za rozmowe i życze powodzenia!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [242]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie