Analiza trenera

• autor: KoszyceWielkie, 2014-03-09 19:21

1. FRĄCZEK  MATEUSZ  - Ponownie nie miał za dużo pracy,obrońcy nawet jak popełniali błędy to je natychmiast naprawiali,puścił kuriozalną bramkę i już wie jakie niespodzianki czyhają na B klasowych boiskach,wyciągnie wnioski i w lidze już takiej nie wpuści.
2. SOBARNIA PAWEŁ    - Miał grać w drugiej połowie ale zagrał cały mecz i grał dobrze , zanotował bardzo ładną asystę lewą nogą
3. ONAK      TOMASZ    - Jeden błąd w obliczeniu lotu piłki,poza tym dobrze i pewnie, w drugiej połowie przesunięty do pomocy, wzbudził aplauz publiczności strzałem z przewrotki ,minimalnie niecelnym
4. KOWALSKI PAWEŁ   -  Wreszcie dopasował buty do nawierzchni i od razu było widać różnicę w jego grze,opanowany,spokojny dobrze wyprowadzał piłkę.
5. ZYCH     MARIUSZ    -  W pierwszej połowie jeden błąd i dobra gra, w drugiej połowie został sam na środku obrony , myślałem że przeciwnik stworzy przez to kilka okazji, ale jednak nie był taki życzliwy i nie dopuścił do tego ,w swoim stylu strzelił karnego,
6. KUKLA    RYSZARD    -  Miał kłopoty logistyczne ze sprzętem , a gdy się z nimi uporał rozgrywał piłkę w środku pola.
7. BĄK        ŁUKASZ      -  Profesjonalista, widać było po oczach że się uczył całą noc do egzaminu a mimo tego zagrał cały mecz i zaliczył asystę,szkoda tylko,że nie zauważył w drugiej połowie zmiany boiska i zamiast włożyć piłkę brzuchem do pustej bramki to ją wybił na aut bramkowy .
8. CHUDZIK MATEUSZ   -  Grał poprawnie , doznał lekkiej kontuzji.
9. STARY    DARIUSZ    -  Bramka , wypracowany rzut karny,dużo odbiorów pełne zaangażowanie, ogólnie bardzo dobra gra oby utrzymał takie statystyki i formę w lidze.
10. CYGAN  TOMASZ    -  2 bramki i asysta,wiele przechwytów piłki , biorąc pod uwagę fakt że grał z niezaleczoną kontuzją grał bardzo dobrze , podejmował prawidłowe decyzje i mądrze się ustawiał na boisku , widać gołym okiem że kiedyś jak był węższy w biodrach grał na wyższym poziomie.
11. MELCHANKA ALIAKSANDR - Ambitny, dużo wymaga od siebie i partnerów, lubi pogadać na boisku strzelił bramkę w najtrudniejszej dla siebie sytuacji ,punktuje w każdym meczu.
12. BATOR   ROBERT   -  Po długiej nieobecności wszedł w drugiej połowie na zmęczonego przeciwnika i zrobił to co miał zrobić minął obrońcę zwodem, wycofał piłkę do napastnika i zaliczył asystę.
13. BODA  DOMINIK   -   Z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej,ruchliwy, nie unika walki ,potrafi grać  jeden na jeden,szuka gry ,strzelił debiutancką bramkę ,będzie przydatny w trakcie długiego i wyczerpującego sezonu.
14. TRZASKOWSKI PATRYK - Oddelegowany do obserwacji przeciwników.
15. PASEK  ADRIAN  -   Praca
16. JAJE     DANIEL  -     Nieobecny