KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Koszyce Wielkie 1:0
  •        
Strona klubowa

Kontakt

 Młodziki

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


Rocznik 2008

Trener Aliaksandr Melchanka

t. 796 003 456


Rocznik 2009

Trener Tomasz Onak

t. 791 498 253


 Rocznik 2010/11

Trener Adrian Pasek

t. 518 828 728

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Ostatnie spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie 4:3 Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 13:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 232, wczoraj: 364
ogółem: 459 364

statystyki szczegółowe

Aktualności

Analiza trenera

  • autor: KoszyceWielkie, 2014-03-09 19:21

1. FRĄCZEK  MATEUSZ  - Ponownie nie miał za dużo pracy,obrońcy nawet jak popełniali błędy to je natychmiast naprawiali,puścił kuriozalną bramkę i już wie jakie niespodzianki czyhają na B klasowych boiskach,wyciągnie wnioski i w lidze już takiej nie wpuści.
2. SOBARNIA PAWEŁ    - Miał grać w drugiej połowie ale zagrał cały mecz i grał dobrze , zanotował bardzo ładną asystę lewą nogą
3. ONAK      TOMASZ    - Jeden błąd w obliczeniu lotu piłki,poza tym dobrze i pewnie, w drugiej połowie przesunięty do pomocy, wzbudził aplauz publiczności strzałem z przewrotki ,minimalnie niecelnym
4. KOWALSKI PAWEŁ   -  Wreszcie dopasował buty do nawierzchni i od razu było widać różnicę w jego grze,opanowany,spokojny dobrze wyprowadzał piłkę.
5. ZYCH     MARIUSZ    -  W pierwszej połowie jeden błąd i dobra gra, w drugiej połowie został sam na środku obrony , myślałem że przeciwnik stworzy przez to kilka okazji, ale jednak nie był taki życzliwy i nie dopuścił do tego ,w swoim stylu strzelił karnego,
6. KUKLA    RYSZARD    -  Miał kłopoty logistyczne ze sprzętem , a gdy się z nimi uporał rozgrywał piłkę w środku pola.
7. BĄK        ŁUKASZ      -  Profesjonalista, widać było po oczach że się uczył całą noc do egzaminu a mimo tego zagrał cały mecz i zaliczył asystę,szkoda tylko,że nie zauważył w drugiej połowie zmiany boiska i zamiast włożyć piłkę brzuchem do pustej bramki to ją wybił na aut bramkowy .
8. CHUDZIK MATEUSZ   -  Grał poprawnie , doznał lekkiej kontuzji.
9. STARY    DARIUSZ    -  Bramka , wypracowany rzut karny,dużo odbiorów pełne zaangażowanie, ogólnie bardzo dobra gra oby utrzymał takie statystyki i formę w lidze.
10. CYGAN  TOMASZ    -  2 bramki i asysta,wiele przechwytów piłki , biorąc pod uwagę fakt że grał z niezaleczoną kontuzją grał bardzo dobrze , podejmował prawidłowe decyzje i mądrze się ustawiał na boisku , widać gołym okiem że kiedyś jak był węższy w biodrach grał na wyższym poziomie.
11. MELCHANKA ALIAKSANDR - Ambitny, dużo wymaga od siebie i partnerów, lubi pogadać na boisku strzelił bramkę w najtrudniejszej dla siebie sytuacji ,punktuje w każdym meczu.
12. BATOR   ROBERT   -  Po długiej nieobecności wszedł w drugiej połowie na zmęczonego przeciwnika i zrobił to co miał zrobić minął obrońcę zwodem, wycofał piłkę do napastnika i zaliczył asystę.
13. BODA  DOMINIK   -   Z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej,ruchliwy, nie unika walki ,potrafi grać  jeden na jeden,szuka gry ,strzelił debiutancką bramkę ,będzie przydatny w trakcie długiego i wyczerpującego sezonu.
14. TRZASKOWSKI PATRYK - Oddelegowany do obserwacji przeciwników.
15. PASEK  ADRIAN  -   Praca
16. JAJE     DANIEL  -     Nieobecny
17. MIŚ  Damian  -     Nieobecny


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [275]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie