Analiza po meczu z LKS Rzuchowa

• autor: KoszyceWielkie, 2014-03-02 10:28

Przedstawiamy analize gry i oceny indywidualne zawodników przygotowane przez trenera po meczu z LKS Rzuchowa

nowa-galeria-5339183.jpg nowa-galeria-5339186.jpg nowa-galeria-5339188.jpg

"W sparingu z KS Rzuchowa , przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla naszych zawodników.Biorąc pod uwagę fakt ,że wyniki sparingów nie są ważne a drużyna z Rzuchowej jest w przebudowie zagraliśmy w 10 na 11 przez większość meczu,chcąc aby mecz był jak najbardziej wyrównany i zacięty.Ciekawostką jest to,że eksperyment zauważył tylko jeden zawodnik i to dopiero po meczu.Dobrze to świadczy o naszych zawodnikach,ponieważ byli tak zaangażowani w grę że tego nie wychwycili ,każdy biegał o 10% więcej i nawet o tym nie wiedział !Na tej podstawie można wyciągnąć wniosek że z kondycją nie jest źle.Drużyna z KS Rzuchowa grała twardo i mądrze w obronie a mimo tego gra całej drużyny wyglądała obiecująco ,było wiele bardzo dobrych akcji zakończonych strzałami na bramkę a mecz został solidnie wybiegany przez wszystkich zawodników co przełożyło się na wynik meczu."

1.FRĄCZEK MATEUSZ -  Debiutował dzisiaj w barwach KS KOSZYCE po kilkuletniej przerwie w grze na normalnych boiskach,nie miał wiele pracy,można było zauważyć że bardzo dobrze gra nogami ponadto dobrze i szybko wznawia grę przy utracie bramki nie zawinił.
2.ZYCH MARIUSZ       -  Pewnie w obronie, podłączał się ido akcji ofensywnych wygrywał pojedynki jeden na jeden.
3.ONAK TOMASZ       -  W pierwszej połowie w obronie praktycznie bezbłędnie w drugiej w pomocy również bardzo dobrze.
4.TOKARZ DARIUSZ   -  Grał dobrze jak piłkarz a nie jak sekretarz klubu , twardo nie odstawiał nogi nie notował strat.
5.CHUDZIK MATEUSZ -  W pomocy o wiele lepiej jak z Tarnowcem,bardzo dobrze centrował z prawej strony szukał gry dobrze zamykał akcje w wyniku czego mógł strzelić dwie piękne bramki głową ale nie czysto trafił w piłkę, wskazane konsultacje u Miro Klose kontakt Lazio Rzym.
6.TRZASKOWSKI PATRYK - Grał bardzo dobrze  a mimo to coś marudził pod nosem na siebie,a to przecież nie jego wina jak piłka skoczy na kępce,kilka świetnych podań krzyżowych oraz za linie obrony, ponadto wiele prób strzałów w tym jedna kapitalna w spojenie, ambitny dużo wymaga od siebie i bardzo dobrze.
7.KUKLA RYSZARD     -  Wprowadzał spokój w grze regulował tempo gry,celnie i w tempo zagrywał chyba ani jednej straty.
9.MIŚ DAMIAN            -   Zaczął dobrze ale w 18 minucie wyczerpał akumulator
10.JAJE DANIEL        -  Posiada szybkość ale widać że nie trenuje
11.MELCHANKA ALIAKSANDR - Dwie bramki w tym jedna głową dużo walki i ruchu ,źle wykonany rzut karny
12.BODA DOMINIK    -  Szuka gry, wychodzi na pozycje czasami wybiera za trudne rozwiązania ale jak straci piłkę to nie  rozpacza tylko stara się ją jak najszybciej odebrać przeciwnikowi,oddał kilka strzałów kiedyś się wstrzeli .

S.S    -   Siebie nie oceniam bo ja nie będę grał w meczach ligowych pod warunkiem że nie nastąpi jakiś kataklizm nieobecności i kartek.

12.T.CYGAN - praca

13.A.PASEK - praca