KS Tarnowiec - KS Koszyce (mecz towarzyski)

K. Wilczyński , P. Sobarnia, Ł. Bąk , D. Stary , M. Zych ,M. Chudzik , D. Miś, D. Tokarz ,S. Sojda, D. Boda,  A. Melchanka

Na zmiany wchodzili:

K. Zdeb

Bramki:

gospodarze 10`, 20`, 40`, 75` - P.Sobarnia 50` (as. D. Miś) , Ł. Bąk 67`(A Melchanka), A. Melchanka 80`

Jeżeli jest taka możliwość to pierwsze sparingi przed sezonem gra się dwoma jedenastkami aby dać pograć rezerwowym zawodnikom oraz przetestować nowych.
W dzisiejszym meczu z Tarnowcem graliśmy jedną jedenastką ale można było odnieść wrażenie że graliśmy dwiema jedenastkami do przerwy grała ta słabsza a po przerwie ta mocniejsza,w
pierwszej połowie graliśmy wszyscy fatalnie nie było gry nie było walki, tylko chaos.Trudno przypomnieć sobie jakąś akcje w której wymienilibyśmy cztery celne podania, przegrywaliśmy 0:3
nie stwarzając praktycznie sytuacji, a na boisku powstawały wielkie dziury między formacjami.Jedynym plusem po pierwszej połowie było to że gorzej być już nie mogło.
I tak też się stało w drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej i to każdy zawodnik bez wyjątku zagrał o wiele lepiej niż w pierwszych 45 minutach,graliśmy bardziej ofensywnie podchodząc wyżej pod przeciwnika co skutkowało  przechwytami piłki już na połowie rywala, nie pozwalaliśmy już tak swobodnie rozgrywać zawodnikom Tarnowca.Zdarzały się już akcje w których wymieniliśmy po 8,9 podań kończąc akcje dośrodkowaniem ,przełożyło się to wszystko na bramki i wynik meczu od 0:3 do 3:4 z przeciwnikiem który okazał się bardzo wymagający i postawił twarde warunki w dzisiejszym meczu.