Analiza po meczu z KS Błękitni

• autor: KoszyceWielkie, 2014-02-10 21:20

Czas na analizę gry poszczególnych zawodników w meczu z Błękitnymi.

P. Sobarnia - w pierwszej polowie przymusowo gral jako bramkarz, nie popisal sie przy straconej bramce, wiszace sluchawki na szyi raczej przeszkodzily niz pomogly w interwencji. W drugej polowie zagral na swojej pozycji - prawej obronie. Kilka dobrych wejsc ofensywnych i pewna gra w defensywie.

T.Onak - do przerwy prawie bezblednie na swojej pozycji stopera. Po przerwie przesuniety do srodka pomocy, zagral na tyle dobrze ze w nastepnych meczach z dużym prawdopodobieństwem zagra  jako pomocnik

Ł. Bąk - popelnil blad w ustawieniu przy straconej bramce. Po za tym aktywny na swojej lewej flance, kilka dobrych wyprowadzajacych pilek do ataku.

P. Kowalski - niestety, bardziej walczyl z przyczepnoscia na bosku niz z przeciwnikiem.

D. Stary - na swoim poziomie, duzo biegal,walczyl, pare dobrych wrzutek w pole karne i jedna nie wykozystana setka.

M. Zych - jak zawsze, pewnie i stabilnie w obronie. Aktywny w ofensywie w drugiej polowie.

P. Trzaskowski - nie pewny z poczatku, kilka prostych strat. Poznej bylo lepiej. Asysta przy pierwszej bramce.

M. Chudzik - dobry mecz, asysta + bramka, nie do powstrzymania na prawym skrzydle. Troche gorzej w obronie.

R. Kukla - probowal polaczyc obrone z atakiem, ze wzgledu na fatalny stan murawy pozbyl sie swojego atutu - techniki. Przed przerwa zaliczyl zarowno pare prostych strat, jak i pare dobrych prostopadlych pilek w pole karne przeciwnika.

D. Tokarz - aktywny przez caly mecz, kilka dobrych wejsc w pole karne w ofensywie, jedna zmarnowana setka.

A. Melchanka - duzo niewykozystanych sytuacji, pare prostych strat, ale zrobil co do niego nalezy - zdobyl bramke na wage zwycięstwa

T. Cygan - dobre wejscie w drugiej polowie, rozruszal gre ofensywna, duzo przechwytow, twarda gra w srodku pola, kilka groznych strzalow na bramke i udanych prostopadlych pilek na wolne pole.

D. Miś - gral zbyt malo, ze wzgledow technicznych musial opuscic boisko. Zdazyl jednak pokazac sie z dobrej strony w ofensywie.

S. Sojda - gral 30 min w drugiej polowie. Bardzo aktywny w ataku, kilka dobrych przezutow na boki ofensywy, czeste strzaly na bramke ale zabraklo troche dokladnosci.