KS "Koszyce" Koszyce Wielkie - strona nieoficjalna

  • ---Aktualne godziny treningow sprawdzisz w menu pod zakladka "Treningi"---
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tuchovia II Tuchów - LKS Zgłobice 1:1
  • Dunajec Mikołajowice - KS Koszyce Wielkie 2:0
  • KS Radlna - KS Ryglice 4:1
  • LKS Gosłavia Gosławice - KS Niwka 3:2
  • Biała Lubaszowa - LKS Ładna 2:4
  • KS Łękawica - Olszynka Ołpiny 3:2
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Lisia Góra 2:2
  • Pogórze Pleśna - Pogoria Pogórska Wola 5:1
  •        
Strona klubowa

Najbliższe treningi

   Seniorzy

Piątek 20.10.2017

19:30 boisko


 Młodziki

Piątek 20.10.2017

18:00 boisko


Rocznik 2008

Piątek 20.10.2017

18:00 boisko


Rocznik 2009

Piątek 20.10.2017

16:30 boisko


 Rocznik 2010/11

Środa 18.10.2017

16:30 hala

Koszyce Małe

Facebook

KS Koszyce TV

Najbliższe spotkanie

KS Koszyce WielkiePogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie   Pogoria Pogórska Wola
2017-11-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoria Pogórska Wola - Tuchovia II Tuchów
Orzeł Lisia Góra - Pogórze Pleśna
Olszynka Ołpiny - Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Ładna - KS Łękawica
KS Niwka - Biała Lubaszowa
KS Ryglice - LKS Gosłavia Gosławice
KS Koszyce Wielkie - KS Radlna
LKS Zgłobice - Dunajec Mikołajowice

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceKS Koszyce Wielkie
Dunajec Mikołajowice 2:0 KS Koszyce Wielkie
2017-10-08, 14:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 140
ogółem: 376 230

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 LKS Gosłavia Gosławice 5:2 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-08-12 Biała Lubaszowa 0:4 KS Radlna zobacz ›
2017-08-12 KS Łękawica 3:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-08-12 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:3 LKS Zgłobice zobacz ›
2017-08-12 Pogórze Pleśna 6:2 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-08-12 Pogoria Pogórska Wola 2:2 KS Ryglice zobacz ›
2017-08-12 Orzeł Lisia Góra 6:1 KS Niwka zobacz ›
2017-08-12 Olszynka Ołpiny 4:5 LKS Ładna zobacz ›
2017-08-19 KS Niwka 3:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-08-19 KS Ryglice 3:4 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-08-19 LKS Zgłobice 2:2 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-08-19 KS Radlna 3:3 KS Łękawica zobacz ›
2017-08-19 LKS Gosłavia Gosławice 6:1 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-08-20 Tuchovia II Tuchów LKS Ładna 17:00
2017-08-20 Dunajec Mikołajowice 6:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-11-18 KS Koszyce Wielkie Pogoria Pogórska Wola 17:00
2017-08-26 Biała Lubaszowa 1:1 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-08-26 KS Łękawica 2:3 LKS Gosłavia Gosławice zobacz ›
2017-08-26 Bobrovia Bobrowniki Małe 4:0 KS Radlna zobacz ›
2017-08-26 Pogórze Pleśna 8:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-08-26 Pogoria Pogórska Wola 1:2 LKS Zgłobice zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Lisia Góra 1:3 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-08-26 Olszynka Ołpiny 3:3 KS Ryglice zobacz ›
2017-08-26 LKS Ładna 5:0 KS Niwka zobacz ›
2017-09-02 Tuchovia II Tuchów 7:3 KS Niwka zobacz ›
2017-09-02 KS Ryglice 0:4 LKS Ładna zobacz ›
2017-09-02 KS Koszyce Wielkie 4:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-02 LKS Zgłobice 1:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-09-02 Dunajec Mikołajowice 6:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-09-02 KS Radlna 1:6 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-09-02 LKS Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-09-02 Biała Lubaszowa 10:0 KS Łękawica zobacz ›
2017-09-09 KS Łękawica 1:10 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-09-09 Bobrovia Bobrowniki Małe 0:3 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-09-09 Pogórze Pleśna 2:3 LKS Gosłavia Gosławice zobacz ›
2017-09-09 Pogoria Pogórska Wola 2:0 KS Radlna zobacz ›
2017-09-09 Orzeł Lisia Góra 1:3 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-09-09 Olszynka Ołpiny 2:1 LKS Zgłobice zobacz ›
2017-09-09 LKS Ładna 8:1 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-09 KS Niwka 0:3 KS Ryglice zobacz ›
2017-09-13 Tuchovia II Tuchów 5:0 KS Ryglice zobacz ›
2017-09-13 KS Koszyce Wielkie 1:0 KS Niwka zobacz ›
2017-09-13 LKS Zgłobice 6:1 LKS Ładna zobacz ›
2017-09-13 Dunajec Mikołajowice 5:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-13 KS Radlna 1:3 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2017-09-13 LKS Gosłavia Gosławice 1:3 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
2017-09-13 Biała Lubaszowa 1:4 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-09-13 KS Łękawica 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-09-16 Bobrovia Bobrowniki Małe 3:4 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-09-16 Pogórze Pleśna 6:0 KS Łękawica zobacz ›
2017-09-16 Pogoria Pogórska Wola 6:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Lisia Góra 1:4 LKS Gosłavia Gosławice zobacz ›
2017-09-16 Olszynka Ołpiny 3:1 KS Radlna zobacz ›
2017-09-16 LKS Ładna 3:2 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-09-16 KS Niwka 2:2 LKS Zgłobice zobacz ›
2017-09-16 KS Ryglice 0:1 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-23 Tuchovia II Tuchów 6:2 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
2017-09-23 LKS Zgłobice 1:2 KS Ryglice zobacz ›
2017-09-23 Dunajec Mikołajowice 4:2 KS Niwka zobacz ›
2017-09-23 KS Radlna 0:6 LKS Ładna zobacz ›
2017-09-23 LKS Gosłavia Gosławice 2:1 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2017-09-23 Biała Lubaszowa Orzeł Lisia Góra 17:00
2017-09-23 KS Łękawica Pogoria Pogórska Wola 17:00
2017-09-23 Bobrovia Bobrowniki Małe 0:5 Pogórze Pleśna zobacz ›
2017-10-01 Pogórze Pleśna 5:3 Tuchovia II Tuchów zobacz ›
2017-10-01 Pogoria Pogórska Wola 2:2 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2017-10-01 Orzeł Lisia Góra 3:1 KS Łękawica zobacz ›
2017-10-01 Olszynka Ołpiny 0:0 Biała Lubaszowa zobacz ›
2017-10-01 LKS Ładna 3:3 LKS Gosłavia Gosławice zobacz ›
2017-10-01 KS Niwka 2:0 KS Radlna zobacz ›
2017-10-01 KS Ryglice 2:1 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2017-10-01 KS Koszyce Wielkie 2:4 LKS Zgłobice zobacz ›
10  2017-10-07 Tuchovia II Tuchów 1:1 LKS Zgłobice zobacz ›
10  2017-10-07 KS Radlna 4:1 KS Ryglice zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Gosłavia Gosławice 3:2 KS Niwka zobacz ›
10  2017-10-07 Biała Lubaszowa 2:4 LKS Ładna zobacz ›
10  2017-10-07 KS Łękawica 3:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
10  2017-10-07 Bobrovia Bobrowniki Małe 2:2 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
10  2017-10-07 Pogórze Pleśna 5:1 Pogoria Pogórska Wola zobacz ›
10  2017-10-08 Dunajec Mikołajowice 2:0 KS Koszyce Wielkie zobacz ›
11  2017-10-14 Pogoria Pogórska Wola Tuchovia II Tuchów 17:00
11  2017-10-14 Orzeł Lisia Góra Pogórze Pleśna 17:00
11  2017-10-14 Olszynka Ołpiny Bobrovia Bobrowniki Małe 17:00
11  2017-10-14 LKS Ładna KS Łękawica 17:00
11  2017-10-14 KS Niwka Biała Lubaszowa 17:00
11  2017-10-14 KS Ryglice LKS Gosłavia Gosławice 17:00
11  2017-10-15 KS Koszyce Wielkie KS Radlna 14:00
11  2017-10-15 LKS Zgłobice Dunajec Mikołajowice 17:00

Sponsorzy

Reklama

Sklep

Logowanie