• autor: KoszyceWielkie, 2018-04-01 13:27

Drodzy kibice, sympatycy i przyjaciele  naszego klubu.

Pragniemy poinformować że w związku z większym zasięgiem publicznym naszego profilu na FB w porównaniu do strony internetowej, postanowiliśmy w całości przenieść promowanie i publikowanie wydarzeń i aktualności z życia KS Koszyce Wielkie na nasz FanPage na Facebook'u.

Strona internetowa pozostanie i będzie miała charakter wyłącznie informacyjny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości na nasz FanPage na Facebook'u! Profil znajduję się tutaj:

FanPage KS Koszyce Wielkie

Zebranie sprawozdawcze

• autor: KoszyceWielkie, 2023-06-26 12:26
Zarząd klubu informuje, że w dniu 28.06.2023 o godzinie 19.00 w budynku klubowym KSKW odbędzie się zebranie sprawozdawcze. Zapraszamy wszystkich członków zarządu oraz osoby zainteresowane.

Nabór

• autor: KoszyceWielkie, 2018-04-07 15:16

Pięknę zakończenie rundy

• autor: KoszyceWielkie, 2017-11-20 08:59